• Image Alt
دانش آموزان مقطع سوم دبستان دخترانه «شکوفه های انقلاب» نیشابور با راهنمایی آموزگار خود «سرکار خانم شادمهری» هدیه روز معلم را صرف کمک به بیماران نیازمند و درمان آنها کردند. این دانش آموزان با جمع آوری هدایای نقدی خود در یکی از صندوقهای درمانگاه خیریه موسی بن جعفر (ع) و دعوت از مدیران درمانگاه، با ارزش ترین قدردانی و دعای خیر بیماران نیازمند را به معلم خود هدیه دادند.

دانش آموزان مقطع سوم دبستان دخترانه «شکوفه های انقلاب» نیشابور با راهنمایی آموزگار خود «سرکار خانم شادمهری» هدیه روز معلم را صرف کمک به بیماران نیازمند و درمان آنها کردند. این دانش آموزان با جمع آوری هدایای نقدی خود در یکی از صندوقهای درمانگاه خیریه موسی بن جعفر (ع) و دعوت از مدیران درمانگاه، با ارزش ترین قدردانی و دعای خیر بیماران نیازمند را به معلم خود هدیه دادند. مدیر درمانگاه در این مراسم ساده ضمن قدردانی از کار بزرگ این دانش آموزان و معلم ایشان گفت:

«تقدیر و تشکر از معلمان دلسوزی که در امر آموزش و تربیت فعالیت می کنند قابل بیان نیست. کاری که این عزیزان انجام می دهند و کلمه ای که به شما یاد می دهند باعث می شود همیشه و هر کجا باشید به یاد آنها بمانید. در مقابلِ کارهایی که اثر کوتاه مدت دارند، بسیاری از کارها نیز مانند زحمات معلمان، اثر ماندگاری دارند.

در روز معلم شما می توانستید با یک شاخه گل یا هدیه ای ناقابل از آموزگار خود قدردانی کنید. اما این هدیه پس از مدتی فراموش می شد. اما کاری که امروز شما انجام دادید علاوه بر کمک به موسسه ای که کارش دستگیری از بیماران نیازمند است، موجب شد دعای خیر نیازمندان و بیمارانی که چشم امید به یاری شما دارند همیشه بدرقه راه شما و معلم شما - که الگوی تمام آموزگاران خوب ماست – باشد. مسلما این حرکت بزرگ مورد قبول خداوند خواهد گرفت.»

مطالب تصادفی

سامانه نوبت دهی اینترنتی

طرح رایگان امانت لوازم پزشکی

قلب بیماران نیازمند به امید یاری شما می تپد

شماره حساب بانک سامان